• KinoSzkoła

• W obecnym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biorą udział w VIII edycji Programu KinoSzkoła.

„KinoSzkoła - Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów.

Zawartość merytoryczna programu jest sprawdzona przez CENTRALNY GABINET EDUKACJI FILMOWEJ oraz RADĘ PROGRAMOWĄ, w skład której wchodzą nauczyciele, wykładowcy akademiccy, edukatorzy, psycholodzy, psychoterapeuci i filmoznawcy. Program posiada certyfikat FILMOTEKI NARODOWEJ i jest objęty patronatem POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ.